اتحادیه صنف موسسات حمل و نقل مسافر همدان   www.HamedanAjans.com
« نرم افزار كاربردي وي‍ژه موسسات اتومبيل كرايه مورد تاييد اتحاديه تهيه گرديد.     ***     پذیرش سفارش تابلو سقفی خودروهای آژانس » پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه صنف موسسات حمل و نقل مسافر همدان

      


قابل توجه رانندگان محترم وانت بارهای شهر همدان
در راستای ساماندهی واحدهای صنفی سیار و همچنین تثبیت و برقراری سهمیه سوخت وانت‌بارهای فعال در حوزه حمل ونقل کالا و بار بوسیله وانت در سطح شهر بدین وسیله فراخوان ثبت نام جهت صدور پروانه کسب سیار اعلام می‌شود. متقاضیان دریافت پروانه کسب سیار می‌باید بشرح ذیل اقدام نمایند:
ثبت نام در سامانه اینترنتی www.bemcenter.ir (جهت ثبت نام می‌بایست خط تلفن همراه بنام خود متقاضی باشد)
کد رسته حمل و نقل کالا بوسیله وانت 602313 می‌باشد.
پس از ثبت نام رسید حاوی شماره پیگیری را به همراه مدارک جهت تشکیل پرونده به اتحادیه ارائه گردد. شایان ذکر است در صورت عدم اقدام موثر سهمیه سوخت وانت‌بارهای فاقد پروانه کسب معتبر به میزان سهمیه شخصی کاهش خواهد یافت.
کاربر گرامی ، خواهشمند است در هنگام تکمیل فرم ذیل دقت لازم را مبذول بفرمایید. لازم به ذکر است که مسئولیت اطلاعات ثبت شده و صحت و سقم آن بر عهده شما می باشد.
جهت تغییر زبان از انگلیسی به فارسی و بالعکس از ترکیب کلیدهای ALT+SHIFT استفاده نمایید.
هر شخصی در این سایت فقط یکبار امکان ثبت نام دارد.
پس از پایان مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری، امكان ویرایش یا تغییر اطلاعات ثبت نام وجود دارد.
کدپستی صحیح و معتبر منزل مسکونی رانندگان در سامانه ایرانیان اصناف از گزینه های الزام آور میباشد
کاربر گرامی با توجه به اینکه از تصویر پرسنلی ارسالی جهت صدور استعلامات و چاپ بر روی پروانه کسب سیار استفاده میشود. لذا حتما" از عکس با کیفیت بالا طبق صفحه راهنما استفاده شود.
توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی انجام گرفته است که از سیستم کد رهگیری را دریافت نمایید. صفحه مذکور را چاپ کرده تا در صورت بروز مشکل همراه خود داشته باشید. حفظ کد رهگیری برای دریافت و پرینت اوراق استعلام ، ویرایش اطلاعات شخصی و سایر خدمات ضروری می باشد.
موارد فوق الذکر را مطالعه نموده و شرایط مذکور را قبول دارم.  
توجه مهم : اگر قبلا ثبت نام کرده ید ، اینجا کلیک نمایید.