اتحادیه صنف موسسات حمل و نقل مسافر همدان   www.HamedanAjans.com
« نرم افزار كاربردي وي‍ژه موسسات اتومبيل كرايه مورد تاييد اتحاديه تهيه گرديد.     ***     پذیرش سفارش تابلو سقفی خودروهای آژانس » پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه صنف موسسات حمل و نقل مسافر همدان

      


کاربر گرامی ، خواهشمند است در هنگام تکمیل فرم ذیل دقت لازم را مبذول بفرمایید. لازم به ذکر است که مسئولیت اطلاعات ثبت شده و صحت و سقم آن بر عهده شما می باشد.
جهت تغییر زبان از انگلیسی به فارسی و بالعکس از ترکیب کلیدهای ALT+SHIFT استفاده نمایید.
هر شخصی در این سایت فقط یکبار امکان ثبت نام دارد.
پس از پایان مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری، امكان ویرایش یا تغییر اطلاعات ثبت نام وجود دارد.
جهت استفاده از سیستم ثبت نام رانندگان موسسات حمل و نقل مسافر همدان میبایست حداقل از مرورگر Internet Explorer ورژن 6.0 یا بالاتر و یا مرورگر Firefox ورژن 3.5 یا بالاتر استفاده نمایید.
توجه فرماييد كه گواهينامه پايه دو نوع ب يك مورد پذيرش قرار نمي گيرد.
در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد نمودید، پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
کاربر گرامی با توجه به اینکه از تصویر پرسنلی ارسالی جهت صدور استعلامات و چاپ بر روی کارت تردد استفاده میشود حتما" از عکس با کیفیت بالا طبق صفحه راهنما استفاده شود.
کاربر گرامی با توجه به اینکه سامانه پیام کوتاه اتحادیه انتقال دهنده اطلاعیه های اتحادیه بوده حتما" نسبت به درج صحیح شماره تلفن همراه (موبایل) متقاضی یا یکی از نزدیکان ایشان اقدام شود و حدالامکان شماره های ایرانسل معرفی نگردد.
هشدار: بدینوسیله اعلام می دارد که راننده، هیچگونه پروانه کسب یا پروانه بهره برداری که باعث ایجاد خلل در طی مراحل و اخذ تائیدیه می باشد ، را لازم نداشته و در غیر این صورت پاسخگوی کلیه مسئولیت های بعدی خواهد بود.
توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی انجام گرفته است که از سیستم کد رهگیری را دریافت نمایید. صفحه مذکور را چاپ کرده تا در صورت بروز مشکل همراه خود داشته باشید. حفظ کد رهگیری برای دریافت و پرینت اوراق استعلام ، ویرایش اطلاعات شخصی و سایر خدمات ضروری می باشد.
موارد فوق الذکر را مطالعه نموده و شرایط مذکور را قبول دارم.  
توجه مهم : اگر قبلا ثبت نام کرده ید ، اینجا کلیک نمایید.